Кошик
3 відгуків
ЧП «Техно Вуд»
+380956047385
+380673327313
+380956035199

Переваги пристрою порціонування гамбургерів Oscar 20 Frey

Переваги пристрою порціонування гамбургерів Oscar 20 Frey

Формувальник котлет і бургерів Oscar 20 Frey+Котлетна головка – рішення, що забезпечує механічну формування котлет круглої, овальної або прямокутної форми для невеликого та середнього обсягу виробництва.

З допомогою поршневого шприца задана порція фаршу подається у форму, яка після заповнення зміщується по горизонталі за допомогою пневматичного циліндра і потім виштовхується. Зміна формуючих шаблонів для різних типорозмірів продукту виробляється без використання спеціального інструменту, що забезпечує швидку зміну асортименту.

Поршневий гідравлічний шприц Oscar 20 Frey повністю виготовлений з неіржавіючої сталі з поворотною кришкою і багатофункціональною робочої штангою. Ємність циліндра - 20 літрів. Можна випускати до 1000 котлетних шайб у годину. У всіх шайб будуть однакові вага і розмір, тим самим Ви досягнете постійного якості продукту.

Переваги:

  • просте обслуговування і налаштування
  • унікальний гігієнічний дизайн для швидкого миття та чищення
  • короткий час переналагодження при зміні асортименту
  • можливість застосування різних шаблонів
  • точне порціонування за вагою та розміром
  • раціоналізація робочого процесу

ПП «ТЕХНО ВУД» є офіційним представником фірми Frey в Україні. Компанія здійснює консультацію та підбір необхідного обладнання відповідно до вимог клієнта, технічний супровід, монтаж, запуск, навчання і гарантію на обладнання.